Hakkımızda

Firmamız ERGİES PLAS.MET.İNŞ.HAYV.İTH.İHRC.SAN.veTİC LTD ŞTİ ismi altında 2010 yılında KAYSERİ merkezli olarak kurulmuş olup A-PLAS marka pvc den imal edilme kapı ve pencere üretimi yaparak faliyetine başlamıştir. Firmamız, Kayseri’de faliyetine başlamadan önce yurtdışı Romanya, Bükreş merkezli olarak pvc ve aksesuar sektöründe imalat ve 10 yıl gibi bir süre Romanya ve çevre ülkelere tedarikçi olarak hizmet vermiştir. Firmamız yaptığı işler ile ilintili olarak yurt dışı müşterilerine sektör ile alakalı malzeme tedariğini Kayseri merkezli olarak yapmaya devam etmektedir. Firmamız ilerleyen yıllar içerisinde mevcut pvc üretimine ilave olarak Alüminyum kapı pencere, giydirme cephe ,fotoselli kapı, panjur ve cam balkon imalatınıda yapar konuma gelmiştir.imalatını yapmış olduğumuz tüm ürünlerin hammaddeleri TSE standartlarına uygun olup bu hammaddelerden imal ettiğimiz ürünler ise CE üretim standartlarına uygunluk teşkil etmektedir. Firmamız A-PLAS markasının Kayseri’deki tek pvc kapı ve pencere üretici bayisi olmakla beraber A-PLAS ın üretimini yaptığı diğer ürünlerinde satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız Kayseri merkez ve çevre bölgelerde bulunan satıcı bayiileri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Ergies PVC , tüm projelerinde güncel teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizin kalitesi ile kullanıcının beğenisini kazanmak, yeni teknolojileri uygulayarak sektörde fark yaratıp, Kayseri ve civar illerde başarılı projelere imza atarak bölgenin başarılı şirketlerinden biri olmaya devam etmek.

Referanslarımız;
Kayseri-Bünyan -Gergeme ilköğretim okulu pvc ve dükkan aluminyum işleri
Kayseri-Talas- Vadi İnşaat pvc ve aluminyum korkuluk işleri
Kayseri-Develi -Toki ilköğretim okulu pvc ve aluminyum işleri
Kayseri-Şeker kısmı- Canayaz inşaat pvc ve aluminyum
Kayseri-Eskişehir bağları – Hacı Aydıncı ilköğretim okulu pvc ve aluminyum cephe
Kayseri –İldem –Hoca Ahmet Yesevi ilköğretim okulu pvc ve aluminyum cephe
Kayseri-incesu – Çimenoğlu inş-hurdacılar sitesi pvc işleri

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Scroll to Top